Sineklik

Özellikle yaz aylarında böcek ve sineklerin bolca yer aldığı düşünülürse hemen hemen her mekanda sineklik bir ihtiyaç olmaktadır. Yaz aylarında sadece sinekler için değil aynı zamanda uçan böcekler için de sineklik kullanılmaktadır. Yazlıklarda ya da iş yeri ve evlerde sıklıkla tercih edilen sinekliklerin kapı ve pencere için yapılan imalatları bulunmaktadır. Kapıların ölçülerine göre tam oturtulan sineklikler sayesinde böcek ve sineklerin iç mekana girmesi engellenmektedir. Firmamız tarafından yapılan sineklik imalatları da yerinde alınan ölçülerle üretilmekte ve boşluk kalmayacak şekilde tasarlanmaktadır. Bu nedenle Samsun sineklik tasarımı firmamız tarafından yapılmaktadır.

ı

Sineklik Nerelerde Kullanılır?

Sineklik kullanımı son yıllarda yaz aylarının böcek ve sineklerinin çokluğu nedeniyle sadece yazlıklarda kullanılmaktadır. Aynı zamanda sineklik kullanımını sadece evler için düşünmekte doğru değildir. Samsun sineklik imalatçısı olarak firmamız aynı zamanda iş yerlerinde de sineklik imalatı yapabilmektedir.  Sineklik imalatları yapılırken doğru ölçü alımı ile boşluk kalmayacak şekilde kapı ya da pencereye birebir uyumlu imalat yapılması önem arz etmektedir. Son yıllarda Atakum sineklik imalatları için bazı depolar tarafından da imalat talep edilmektedir. Bunun yanında yeni yapılan site ya da apartmanlar için henüz inşaat aşamasında kapı ve pencere sineklikleri yapılabilmektedir

Sineklik Neden Tercih Edilir?

Kullanıcının talebi doğrultusunda kapı ve pencerelere yapılan sineklikler ile pencere ve kapılar açık bir durumda olmasına rağmen kullanıcının böceklerden rahatsız olması engellenmektedir. Ayrıca tehlikeli böceklerin çok fazla yaşadığı yayla ya da dağlık alanlardaki konut ve iş yerlerinde akrep ve yılan gibi böceklerin de içeri girmesi engellenmektedir. Ayrıca sineklik kullanımının tercih edilmesinin bir başka nedeni de kullanılan malzemenin özellikleridir. Sağlam ve kaliteli malzeme üretilmiş sineklikler ile uzun yıllar kullanım da sağlanabilmektedir.

 

Sineklikler günümüzde böcek ve haşerelerden korunmak amacıyla kullanılmaktadır. Çok sayıda kullanıcı yazlık konutlarında ortaya çıkmasını istemediği haşerelerden korunmak için sineklik yaptırmaktadır.

 Sineklik Nerelerde Tercih Edilmelidir?

Yaz aylarında ortaya çıkan sinek ve böceklerden korunmak amacıyla imal edilen sineklikler genellikle kapı ve pencerelerde kullanılır. Fakat aynı zamanda bazı işletmeler için sadece ve kapılara yapılan sineklikler yeterli olmamaktadır. Firmamıza gelen talepler doğrultusunda sadece samsunda değil Atakum sineklik imalatçısı olarak ta değerlendirilmektedir.

Özel üretim yapan bazı firmaların tesislerinde cephe boyunca sineklik yapımı da sağlanabilmektedir. Samsun sineklik fiyatları konusunda firmamız kullanıcıların ekonomik çözümlerini oluşturmaktadır. Sadece Samsun sineklik fiyatları olarak değil aynı zamanda Atakum sineklik fiyatları konusunda da ekonomik tercihler sunan firmamız yetkin ve tecrübeli personel kadrosu ile hizmet vermektedir.

 Sineklik Malzeme Fiyatları

Sineklik yapım malzemeleri çeşitlilik göstermektedir. Genellikle günlük yaşam için imal edilen sinekliklerin sadece sinek ve haşerelere karşı korunaklı olması tercih edilmektedir. Fakat özellikle yüksek ve dağlık bölümlerde yapılacak imalatın aynı zamanda hava koşullarına da uygun olarak üretilmesi gerekmektedir. Atakum sineklik fiyatları konusunda ekonomik çözümler getiren firmamız malzemenin hava koşulları ile uyumunu da göz önünde bulundurmaktadır. Hava koşullarını da dikkate alarak yapılan imalatlar ile daha çok şehir merkezinde ve hava şartlarının daha uygun olduğu bölümlerde farklı ekonomik tercihler sunmaktayız. Ayrıca çetin hava şartlarına ve yakıcı sıcaklara karşı da önlem oluşturacak imalatlarda yine firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.