Hakkımızda

Amacımız, rekabetçi bir fiyata kaliteli bir ürün sunmaktır. Bu, cam ve dekoratif korkuluk sistemleri, çelik merdivenler, kanopiler ve mimari metal yapıların tedariki ve montajından yılların deneyimini içeren kapsamlı bir bilgi ile desteklenmektedir.

Aklınızda kesin bir konsept olsun veya seçenekleriniz hakkında tavsiyeye ihtiyacınız olsun, tüm süreç boyunca size rehberlik edebiliriz. Müşterilerimize hem estetik hem de pratik olarak en iyi çözümü sunmayı hedefliyoruz.

Teklif aşamasında, seçeneklerinizi teknik jargon veya gizli maliyetler olmaksızın sade Türkçe ile tartışıyoruz.

Deneyimli tahmincilerimiz, yapısal olarak neyin kuruluma hazır halde olması gerektiğini tam olarak açıklamak için zaman ayırır. Ayrıca Dizayn Yapı ile iletişim kurmaktan da mutlu olurlar, böylece proje standartlarını karşılar.

Projenizi seçtikten sonra, saha anketleri sunabilir ve tüm teknik çizimleri üretmeleri için kalifiye CAD tasarımcılarına sahip olabiliriz. İmalattan önce tasarımı onaylama fırsatına sahip olacaksınız. Herhangi bir üretim yapılmadan önce tasarımdan% 100 memnun kalmanızı sağlamak için sizinle irtibat kuracaklardır.

Samsun Cam balkon Sayfamızı ziyaret etmek için Buraya Tıklayın => Samsun cam balkon

Müşterilerimizin projelerinin her aşamasında kendilerini güvende ve kendinden emin hissetmelerinin ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz. Bu nedenle, süreç boyunca müşterilerimizi tam olarak bilgilendirmek için müşterilerimizle düzenli iletişim kuruyoruz. Müşteri hizmetleri ekibimiz arkadaş canlısı, yardımsever ve cana yakın.

İmalatın çoğu Atakum birimimizde yerel olarak gerçekleştirilmektedir. Bu, genel giderlerimizi düşük tutmamıza ve fiyatlarımızı rekabetçi tutmamıza yardımcı olur. Aynı zamanda yüksek bir kalite kontrol standardı sağlar. Ek olarak, uzman üreticilerle yakın çalışma ilişkileri sürdürüyoruz. Bu, bize çok çeşitli çok uygun fiyatlı ısmarlama seçenekler sunma özgürlüğü sağlar.

Ürünlerimizi ülke çapında sadece tedarik veya tedarik ve kurulum bazında sunuyoruz.

Kurulum ekibimiz, birkaç yıllık deneyime sahip yüksek eğitimlidir. Ayrıca başa çıkmaları da çok hoş.